листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2020 год.


Stokopromet 2020 Skenirani Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 21.04.2021 14:10:17
Документ БР.: DOC_12304-16/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи