листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


predlog odluki za sobranie.pdf
Годишен извештај.pdf

Објавено на: 21.04.2021 14:10:17
Документ БР.: DOC_13285-66/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери