листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.


Берза Единство 31.03.2021.xls

Објавено на: 23.04.2021 08:36:18
Документ БР.: DOC_12294-4/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.