листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ревизорски извештај


revizorski izvestaj Angropromet 2020.pdf

Објавено на: 23.04.2021 14:58:59
Документ БР.: DOC_13285-75/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери