листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.03.2021

 


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 31.03.21.xls

Објавено на: 29.04.2021 15:45:59
Документ БР.: DOC_12294-80/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.