листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2021


3 и Месечни известувања- трговски друштва.xls

Објавено на: 26.04.2021 08:39:04
Документ БР.: DOC_12294-9/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.