листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


ПОВИК за годишно собрание на акционери.pdf

Објавено на: 26.04.2021 15:00:16
Документ БР.: DOC_10109-52/2021
Урнек: Јавен повик за собрание