листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2021


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.03.2021.xls

Објавено на: 26.04.2021 09:08:32
Документ БР.: DOC_12294-10/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.