листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН ФИНАНСОВ ИЗВЕШТАЈ ЗА ПЕРИОД 01.01.2021-31.03.2021


3 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 26.04.2021 09:31:06
Документ БР.: DOC_12294-11/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.