листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјали и предлог одлуки за годишно собрание на акционери


Материјали и предлог одлуки за годишно собрание на акционери.pdf

Објавено на: 26.04.2021 15:00:16
Документ БР.: DOC_13285-84/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери