листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.21


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци21.xlsx

Објавено на: 26.04.2021 14:10:15
Документ БР.: DOC_12294-12/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.