листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за работењето на банката за 2020 година


04.0. Годишен извештај за работењето на Охридска банка АД Скопје за 2020.pdf

Објавено на: 26.04.2021 14:09:45
Документ БР.: DOC_10191-357/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации