листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Охридска банка за 2020 година


06.0 Финансиски извештаи на Охридска банка АД за 2020.pdf

Објавено на: 26.04.2021 14:09:53
Документ БР.: DOC_12304-18/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи