листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај Конфекција Герас Цунев АД Струмица


Годишен извештај 2020 НОВ ГЦ КОНФЕКЦИЈА.pdf

Објавено на: 26.04.2021 15:48:42
Документ БР.: DOC_10191-366/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации