листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за учество на Годишно Собрание на акционери на ФАКОМ АД Скопје


Јавен повик за учество на годишно собрание 2021.pdf

Објавено на: 26.04.2021 14:57:07
Документ БР.: DOC_10109-51/2021
Урнек: Јавен повик за собрание