листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери на Друштвото за производство на облека и конфекција ГЕРАС ЦУНЕВ АД

 


konf.pdf

Објавено на: 26.04.2021 15:48:39
Документ БР.: DOC_13285-86/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери