листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери на Друштвото за трговија,услуги и консалтинг ГЕРАС ЦУНЕВ ТРГОВИЈА А.Д

 


trgovija.pdf

Објавено на: 26.04.2021 15:48:08
Документ БР.: DOC_13285-85/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери