листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Ревидираните финансиски извештаи ке бидат објавени кога ке бидат доставени


javen povik Trgovija.pdf

Објавено на: 26.04.2021 15:48:01
Документ БР.: DOC_10109-53/2021
Урнек: Јавен повик за собрание