листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Ревидираните финансиски извештаи ке бидат објавенио кога ке бидат доставени


javen povik konf (2).pdf

Објавено на: 26.04.2021 15:48:35
Документ БР.: DOC_10109-54/2021
Урнек: Јавен повик за собрание