листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

јавен повик


Јавен повик (7).pdf

Објавено на: 27.04.2021 14:10:31
Документ БР.: DOC_10109-56/2021
Урнек: Јавен повик за собрание