листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran finansiski izvestaj za periodot  od 01.01 do 31.03.2021 god.za DTUK GERAS CUNEV -TRGOVIJA AD STRUMICA


1 - 3 м 2021 - трговија.xls

Објавено на: 27.04.2021 14:13:41
Документ БР.: DOC_12294-16/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.