листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran BU 01-03/2021 konsolidiran


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 31.03.21 konsolidiran.xls

Објавено на: 27.04.2021 14:15:08
Документ БР.: DOC_12294-19/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.