листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran finansiski izvestaj za periodot od 01.01 do 31.03.2021 god za DPOK Geras Cunev- Konfekcija ad Strumica


1 - 3 м 2021 - конфекција.xls

Објавено на: 27.04.2021 14:13:58
Документ БР.: DOC_12294-17/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.