листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Витаминка АД Прилеп објавува повик за собрание


ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ.pdf

Објавено на: 27.04.2021 15:21:49
Документ БР.: DOC_10109-60/2021
Урнек: Јавен повик за собрание