листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД Прилеп објавува годишен извештај за работењето


Годишен извештај за работењето на ВИТАМИНКА ад Прилеп во 2020 г.pdf

Објавено на: 27.04.2021 15:21:57
Документ БР.: DOC_10191-373/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации