листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за 2020год - Витаминка АД Прилеп


godisen izvestaj interna revizija 2020.pdf

Објавено на: 27.04.2021 16:03:36
Документ БР.: DOC_10191-376/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации