листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01-31.03.2021 година


Неревидиран Консолидиран биланс на успех 01.01-31.03.2021 година.xlsx

Објавено на: 28.04.2021 09:05:20
Документ БР.: DOC_12294-28/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.