листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за резултатот 01.01-31.03.2021


obrazlozenie 31.03.2021.docx

Објавено на: 28.04.2021 09:48:48
Документ БР.: DOC_10191-381/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации