листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.2021 ГОД.


01-03.2021 Bilans na uspeh.xls

Објавено на: 28.04.2021 09:55:02
Документ БР.: DOC_12294-32/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.