листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran bilans na uspeh za prvoto tromesecie


bilans na uspeh 01.01-31.03.2021.xlsx

Објавено на: 28.04.2021 14:10:18
Документ БР.: DOC_12294-34/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.