листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2021


Wabtec MZT 31.03.2021 BU.xls

Објавено на: 28.04.2021 14:10:18
Документ БР.: DOC_12294-35/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.