листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание 2020 година


Јавен повик за собрание за 2020.doc

Објавено на: 28.04.2021 15:36:00
Документ БР.: DOC_10109-65/2021
Урнек: Јавен повик за собрание