листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидирани квартални финансиски извештаи за прв квартал 2021


Банки квартални извештаи К12020 Охридска банка.xls

Објавено на: 28.04.2021 15:40:05
Документ БР.: DOC_12294-45/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.