листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

GODISNO SOBRANIE 28.05.2021 MATERIJALI


GODISNO SOBRANIE 28.05.2021 MATERIJALI.DOCX

Објавено на: 28.04.2021 15:56:24
Документ БР.: DOC_13285-100/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери