листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za svikuvanje i odrzuvanje godisnoto sobranie na akcionerite na vinarska vizba tikves ad kavadarci

 


Javen Povik.pdf

Објавено на: 28.04.2021 15:56:21
Документ БР.: DOC_10109-66/2021
Урнек: Јавен повик за собрание