листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

финансиски извештаи  01.01.2021-31.03.2021


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва 2020 (1).xls

Објавено на: 29.04.2021 09:48:47
Документ БР.: DOC_12294-55/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.