листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација го објавуваме Образложението за остварените резултати за периодот од 01.01. до 31.03.2021 година за Димко Митрев а.д. Велес


Obrazloz.31.03.21.pdf

Објавено на: 29.04.2021 09:57:29
Документ БР.: DOC_10191-401/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации