листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за собрание на акционери 31.05.2021год.


Predlog odluki 2021-converted.pdf

Објавено на: 29.04.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_13285-105/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери