листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повек за собрание и предлог одлуки на собрание


JAVEN POVIK I PREDLOG ODLUKI - AD NOVA STOKOVNA KUKA 29-04-2021 g..pdf

Објавено на: 29.04.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_10109-69/2021
Урнек: Јавен повик за собрание