листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 31.03.2021 година.


Жито Полог 31.03.2021.xlsx

Објавено на: 29.04.2021 14:29:53
Документ БР.: DOC_12294-70/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.