листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

01.01.-31.03.-2021г.


Copy of 01-03.21 Месечни известувања БЕРЗА (00000003).xls

Објавено на: 29.04.2021 14:05:57
Документ БР.: DOC_12294-58/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.