листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД ОД 01.01.2021Г. ДО 31.03.2021Г.


Obrazlozenie 31.03.21.doc

Објавено на: 29.04.2021 14:12:37
Документ БР.: DOC_10191-406/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации