листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 01.03.2021-31.03.2021


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 01.01.2021- 31.03.2021.docx

Објавено на: 29.04.2021 14:30:39
Документ БР.: DOC_10191-410/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации