листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-Bilans na uspeh 01.01.2021-31.03.2021


BILANS NA USPEH 31.03.2021-PELISTERKA.xlsx

Објавено на: 29.04.2021 14:17:20
Документ БР.: DOC_12294-67/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.