листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen Povik za sobranie


Javen Povik za Godisno Sobranie.PDF

Објавено на: 29.04.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_10109-72/2021
Урнек: Јавен повик за собрание