листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот неконсолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2021 година


Образложение за остварените резултати 01.01-31.03.2021 година.docx

Објавено на: 29.04.2021 15:00:58
Документ БР.: DOC_10191-415/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации