листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ  Финансиски извештаи – поединечни, неконсолидирани, неревидирани (01.01.2021 – 31.03.2021)
 


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 29.04.2021 - 3М поединечни.pdf

Објавено на: 29.04.2021 14:52:29
Документ БР.: DOC_10191-413/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации