листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01-31.03.2021 за Фабрика Карпош АД Скопје


Неревидиран Биланс на успех 01-03.2021 функција на трошоци 28042021.xls

Објавено на: 29.04.2021 14:53:24
Документ БР.: DOC_12294-75/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.