листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

образложение кон неревидиран биланс на успех за период 01.01.2021-31.03.2021 за Фабрика Карпош АД Скопје


образложение кон биланс на успех 01.01-31.03.2021.docx

Објавено на: 29.04.2021 14:53:27
Документ БР.: DOC_10191-414/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации