листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран  биланс на успех 01.01.-31.03.2021 година


Неревидиран биланс на успех 01.01.- 31.03.2021.xlsx

Објавено на: 29.04.2021 15:09:27
Документ БР.: DOC_12294-77/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.